Best of Skutečná liga

Pátek 12. 7. 2024, 15:00 - 22:00

Putovní festival, který již po dvanácté v řadě představí ty nejlepší kapely z devatenácti ročníků soutěže muzikantů – Skutečná Liga.

 

16:00 Nazgul

17:30 Wotazník

19:00 Vosolit!

21: 00 Jamaron

VSTUP ZDARMA

Projekt Skutečná Liga má za cíl vyhledat a podpořit začínající hudební skupiny a nalézt nové talenty ve Středočeském kraji. Dále upozornit české publikum na Středočeský kraj a jeho talenty, získat zájem široké veřejnosti, producentů a dalších odborníků v oboru.

Soutěž má také mladým lidem ukázat, že má smysl věnovat se něčemu navíc, rozvíjet sám sebe, motivovat je na cestě k tvůrčímu a smysluplnému trávení volného času. Jako jediná soutěž v České republice umožní rozsáhlému počtu kapel vzájemné měření sil na Open Air akcích a zajistí tak objektivní a spravedlivé posouzení kvality hudebního uskupení.

Talentová soutěž, „Středočeská Skutečná liga 2024“ je organizovaná celkem do šesti samostatných kol, konkrétně se jedná o tři základního kola, dvě semifinále a finále. Doporučujeme, aby si kapely pozvaly na Open Air koncerty své příznivce a kamarády, kteří pomohou vytvořit lepší atmosféru a jistě zvýší energii kapely na pódiu.

koncert
koncert
zavřít (zpět)
nahoru