Kamínku, vezmi mě do kina!

Od: Čtvrtek 20. 5. 2021  do: Datum konce bude upřesněno

Centrum kultury města Písek pro vás připravilo novou hru v Píseckých horách, která startuje 1. května. Tentokrát v oblasti Píseckých hor na vás budou čekat modré kamínky s logem Centra kultury, které vyměníte za vstupenku do kina. Postupně budeme jednotlivé kamínky ukrývat do míst, která jsou zakreslena na mapě. A jako nápovědy, kde se kamínky nachází, budou sloužit krátké básničky, které najdete na www.centrumkultury.cz a sociálních sítích.

Každý kamínek skrývá na spodní straně kód, který nám odešlete pomocí sms na telefonní číslo 602 405 891 nebo na e-mailovou adresu marketing@centrumkultury.cz. Tak budeme vědět, že kamínek je již nalezený a zveřejníme indicie pro hledání dalšího. Celkem máme pro vás připraveno 11 kamínků, se kterými si přijdete do pokladny kulturního domu pro vstupenku do kina na libovolné představení a malý dárek.

Po nalezení kamínku prosíme o zaslání kódu co nejdříve, aby další soutěžící nehledali kamínek, který již máte vy. Věříme, že si tuto hru v krásném prostředí píseckých lesů užijete.

Doporučený postup hry:

1. Na www.centrumkultury.cz nebo na facebooku a instagramu Centrum kultury města Písek najdete indicie, kde je kamínek ukrytý.

2. Na naší kreslené mapě najdete záchytné body jednotlivých skrýší.

3. Vydejte se do Píseckých hor a hledejte kamínek.

4. Po nalezení barevného kamínku ihned odešlete kód ze spodní strany na telefonní číslo 602 405 891 nebo na e-mailovou adresu marketing@centrumkultury.cz.

5. S nalezeným kamínkem přijďte do pokladny v KD, kde dostanete vstupenku do kina a malý dárek.

6. Užijte si filmové představení!

Více kategorií
akce určené pro děti
pěší turistika
vycházka
soutěž
zavřít (zpět)
nahoru