Kapela Bárka - violoncellista Pavel Barnáš s harfenistka Ivana Pokorná

Středa 14. 6. 2023, 17:00 - 19:00

Na pozvání Romana Dragouna (syna ak.mal. F.R. Dragouna, který šíří dobré jméno Galerie Dragoun mezi hudebníky po celé České republice) přijede do Galerie Dragoun i Pavel Barnáš a Ivana Pokorná.

Pavel Barnáš je violoncellista Synfonického orchestru Českého rozhlasu a ředitel festivalu Okolo Třeboně s téměř třicetiletou tradicí, a Ivana Pokorná je harfenistka Národního divadla v Praze. Oba muzikanti působí desítky let v renomovaných profesionálních orchestrech, ale přáli si hrát i skladby podle svého výběru, a to v malém obsazení, bez not a dirigentské taktovky. Proto vytvořili společný projekt „Bárka“.

Repertoár kapely Bárka se zaměřuje hlavně na evergreeny a filmové melodie, které v neobvyklém spojení violoncella a keltské harfy vyznívají velmi působivě.

Kapela Bárka přijede koncertovat do Písku vůbec poprvé. Nabídneme tak obyvatelům města Písku zcela nový hudební zážitek.

Koncert se uskueční ve středu 14. června ku příležitosti otevření nové tematické výstavy obrazů ak. mal. F.R. Dragouna v Galerii Dragoun s názvem "Města a obydlí".

 

Galerie Dragoun, Jungmannova 186, Písek-ukázat na mapě
Pořadatel: Galerie Dragoun
Více kategorií
vážná hudba
koncert
poslechový pořad
vernisáž
zavřít (zpět)
nahoru