Letní taneční škola 2024

Pondělí 8. 7. 2024, 08:00 – Pátek 12. 7. 2024

Máte rádi tanec a přírodu? Tak neváhejte a přihlaste se na Letní taneční školu do Kulturního domu, která bude probíhat od 8. do 12. července, vždy od 8 do 16 hodin. Taneční kurz povede zkušená lektorka Gabriela Kroutilová společně s lektory z TK Torra Písek. Cena kurzu je 2 400 Kč.

Naše letošní téma LTŠ je skutečným příběhem, který se odehrává v lese, kde se lesní zvířátka schází u Srdíčkového dubu - vypravěče a ten seznamuje mláďata s duší lesa. Všem tvorům sděluje také své obavy o lesní společenství a jako naději jim začne vyprávět příběh lidské holčičky, která v lese objeví liščí doupě, a s mláďaty naváže silné pouto. Pojďte s námi vstoupit do dobrodružství, které prožívá malá holčička s lišáky Popeláčem, Lišákem a Sazínkem. Kdo bude chtít, může se spolu s námi připojit k duši lesa, a to čtením krásných liščích příběhů, zavítáním do píseckých lesů, vyráběním z přírodních materiálů, pozorováním zvířátek a samozřejmě TANCEM.

POZOR: V loňském roce se kapacita naplnila a na některé děti se nedostalo, proto doporučujeme zajistit si taneční kurz včas.

Cena kurzu je 2 400 Kč.

Přihlášku si můžete stáhnout na webových stránkách CKMP nebo vyzvednout v pokladně Kulturního domu.

Kulturní dům Písek-ukázat na mapě
Rezervace / zakoupení vstupenek
Více kategorií
příměstský tábor
akce určené pro děti
zavřít (zpět)
nahoru