Písecký víkend módy a designu 2023

Pátek 19. – Sobota 20. 5. 2023

Písecký víkend módy a designu 2023 nabídne místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Páteční módní přehlídka v Kulturním domě v Písku nemá díky své jedinečné koncepci obdoby. Ve svébytných blocích se divákům odprezentuje tvorba módních značek tvořících na udržitelných principech. Na mole se v netradičních rolích představí herečky Michaela Tomešová a Natálie Halouzková. Jako čestný host dorazí modelka Jitka Nováčková. Všechny tři dámy jsou známými propagátorkami udržitelného životního stylu.

Na sobotním trhu budou k vidění a zakoupení oděvy, módní doplňky, přírodní kosmetika, svíčky, mýdla, dekorace, hračky a mnohé další. Gastro zóna nabídne dobroty z lokálních surovin a návštěvníci si pochutnají na skvělé kávě, prvotřídním vínu, proseccu a masových i vegetariánských lahůdkách. Velkým lákadlem bude Aperol servírovaný z designového italského autíčka. Pro řidiče navíc i jeho nealko varianta - Crodino. Kdo si přinese deku, může si udělat jedinečný piknik přímo v srdci design marketu. K tomu skvělá hudba, taneční vystoupení, malé módní přehlídky, workshopy a zábavné aktivity pro děti. PVMD si užije celá rodina.

Písecký víkend módy a designu je oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla. Funguje na principech vzájemné podpory a spolupráce v rámci české designové scény. Koná se v produkci Agentury Verona a je podporován městem Písek.

Palackého sady (+ Kulturní dům Písek)-ukázat na mapě
Pořadatel: Agentura Verona
módní přehlídka
módní přehlídka
zavřít (zpět)
nahoru